| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu piercing in nas?

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Proasta.Teribilisti.Parca vad cine stie ce bastinas din cine stie ce jungla la care nu a ajuns civilizatia si care si-a pus belciuge in nas! Scuze, dar asta este parerea mea!

| Lora a răspuns:

Nepotrivit loc pentru un piercing la o persoana de gen masculin

| Ana a răspuns:

De obicei nu-mi plac piercing-urile, deci nu big grin

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Draguuutzi majoritatea...ma rog depinde si decare piercing

| Kenny a răspuns:

Piercingu' se baga si se scoate. Baiatu' conteaza drooling desi mie una mi se pare dragut. laughing

| friday a răspuns:

Mi se par draguti, dar mai bine in buza/spranceana big grin smug.

| Bubbles_8156 a răspuns:

Mie una nu'mi plac. Mai bine in buza, decat in nas.

| Roxy a răspuns:

laughing
Un prieten de al meu are piercing in nas si lui i sta chiar foarte bine...nu e in septhappy. lui ii sta binebig grin

| Popa_Andreea_1989 a răspuns (pentru Roxy):

Si eu vreau cercel in nas in nara stanga de unde esti?

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Nu'mi plac

| A_7901 a răspuns:

Sunt frustrati. Daca ar fi impacati cu propria persoana nu si-ar da tot felul de gauri in fata. Mi se face scarba cand vad oameni gauriti

| Simona a răspuns:

Mie personal, nu imi plac absolut deloc...sunt dezgustatori
dar in fine, daca ei cred ca le sta mai bine...treaba lor
hee hee
:*

| Andreea_2177 a răspuns:

Sunt interesanti, dar voi de unde luati piercingurile? de la www.getwild.ro?

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Daca baiatul este dragut atunci merge =p~ dar mai bine in buza decat in naswinking