| cubyxM a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu piercing in nas?straight face

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E cam aiurea sa vezi baieti cu piercing-uri in nas. Adica e ok in ureche, limba, buza, spranceana dar parca in nas nuprea merge laughing
E cam gay... big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Piercingul mi se pare o prostie, un lucru inutil care nu te face mai special, mai aparte ci doar mai ciudat sau mai imbrobodit.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu stiu mie nu imi plk nu pot s ii consider gay dar nu stiu mi' se par ciudati:-s

| Madyyyy a răspuns:

Mie-mi plac persoanele cu pierging dar Totusi. Baiat cu piercing in nasss rolling on the floor FFoooaRte ciudat.Adica mai bine-si punea in buza sau
, stiu eu in limba, in nas e doar pentru fete, sau cel putin asa mi se pare mie