| Bogdan008 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatul "afemeiat" ?

6 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Un idiot/ fara educatiebig grin

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Un idiot/ fara educatiebig grin isi bate joc de femei...huaaaa!

| Mosotti a răspuns:

Dupa mine barbatul afemeiat este fiul naturii de fapt, din punct de vedere al naturii este barbatul adevarat, el e programat sa f cat mai multe, si deci omul isi urmeaza programul genetic. Nu zic ca este bine, dar aia este, e rau pentru neveste/prietene.

Deci parerea mea e proasta despre natura care i-a programat asa.

Mai zicea una "vreau sa ma duc la psiholog cu barbatul ca nu prea poate sa-si tina scula in pantaloni, are o problema", de fapt problema era ca e mai alfa el, atata tot, nu era bolnav.
Despre el nu am de ce sa am parere proasta adica de cel afemeiat, ca asa simte ca se simte bine, altfel nu se simte fara sa vrea, deci e normal sa faca sa ii fie lui bine.

Si natura cumva il obliga sa faca asta, ca se poate bloca cu partenera sau sotia si e nevoit sa schimbe.

Astia suntem.

| Alesssya a răspuns:

Nu-ti trebuie vreo diploma in stiinta ca sa-l recunosti. Poate doar putina experienta de viata si mai multa atentie, caci naivitatea costa. In special daca te-a prins deja in mreje, s-ar putea sa nu mai scapi asa usor. Barbatul afemeiat este cuceritor si foarte sigur pe el. Stie cum sa te curteze, doar asta este ocupatia lui principala. In timpul liber sau nu neaparat.
Isi exerseaza acest talent ori de cate ori are ocazia. Aparent, o sa-ti dea de inteles ca este fascinat de frumusetea ta. Nu va face aluzie doar la fizicul tau, ci o sa-ti laude si inteligenta. N-o sa-ti vorbeasca acum despre filosofia lui Platon sau opere abstarcte, dar o sa-ti dea impresia ca voi doi aveti in comun mai mult decat o atractie irezistibila. Desigur, pana ajungeti la nivelul urmator...Prin urmare evita orice barbat afemeiat!

| Alesssya a răspuns:

Nu-ti trebuie vreo diploma in stiinta ca sa-l recunosti. Poate doar putina experienta de viata si mai multa atentie, caci naivitatea costa. In special daca te-a prins deja in mreje, s-ar putea sa nu mai scapi asa usor. Barbatul afemeiat este cuceritor si foarte sigur pe el. Stie cum sa te curteze, doar asta este ocupatia lui principala. In timpul liber sau nu neaparat.
Isi exerseaza acest talent ori de cate ori are ocazia. Aparent, o sa-ti dea de inteles ca este fascinat de frumusetea ta. Nu va face aluzie doar la fizicul tau, ci o sa-ti laude si inteligenta. N-o sa-ti vorbeasca acum despre filosofia lui Platon sau opere abstarcte, dar o sa-ti dea impresia ca voi doi aveti in comun mai mult decat o atractie irezistibila. Desigur, pana ajungeti la nivelul urmator.Asadar evita orice discutie cu un astfel de barbat!

| Bogdan008 explică:

Ma rog... sper sa ma schimb laughing Va sarut fetelor...multumesc de raspuns.