| DydMania a întrebat:

Ce parere aveti despre Black Veil Brides?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ma mie-mi plac,dar nu pot spune ca sunt formatia mea favorita,imi plac foarte mult de la ei: Perfect weapon,the legacy,fallen angels,set the world on fire, the morticians daughter, knives and pens.Formatia mi se pare okay,dar,chiar daca au fost inspiratii de catre KISS,cred ca trebuie sa o lase mai usor cu look-ul,nu zic ca nu imi place, dar, prea mult machiajlaughing

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Este o trupa de rockeri foarte ciudati si eu cred ca vor sa para foarte ''artisti'' daca se imbraca si se machiaza asa!

---> Mi se pare ca mai mult zbiara decat canta, dar recunosc ca toti din trupa au voci minunate!

---> Dupa numele pe de pe TPU. happy se vede ca sunt o mica fana a rockului `. happy

---> Sper ca te-am ajutat! :::

| Element25 a răspuns:

Doua Cuvinte: Ii Iubesc