| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre BlackBerry Bold 9780? Astept pareri si sugestii.happy

Răspuns Câştigător
| deea4youu a răspuns:

Buna Gabriel!
Eu nu am un BlackBerryBold9780, dar am auzit multe despre el si am fost curioasa sa vad ce dotari are. Formatele video: (3GP, H.263, H.264, MPEG-4, WMV, WMV9, XviD), sau audio(WMA, WAV, MP3, еAAC+, AAC, OGG)blitz-ul(LED),posibilitatea de a te conecta la retele sociale precum :Facebook,MySpace,Twitter,Flickr, sau mesagerie instant :AIM, Google Talk, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, ICQ, AOL, zoom-ul digital (2x),camera de 5MP, 3G-UL,Bluetooth-UL,WLAN-ul,USB-ul, EDGE-ul class10, Port infrarosu si GPRS-ul class10 sunt doar cateva dntre specificatiile unui astfel de telefon. Toate astea plus dual sim-ul pe care il ofera ridica pretul telefonului de la 1.264, 26 RON la 2.243 RON

Dupa parerea mea BlackBerryBold 9780 este un telefon eficient, performant si care merita banii.Eu ti l-as recomanda cu multa caldura daca vrei un telefon performant, plin de dotari.
Sper ca te-am ajutatwinking fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| angel79 a răspuns:

Am avut 3 de vanzare: 8520, 9300 si ultimul 9780-white insa imi e foarte greu sa ma despart de el, bateria tine cam 5 zile, depinde si ca ce il folosesc ( aparat foto, camera video, player audio sau video, navigator internet etchee hee face de toate, poate face si cartofi prajiti insa nu am gasit butonulwinking oricum e super bun telefonul si il am deja de cateva luni si nu m-a dezamagit deloc!