| c0rn3l1uss a întrebat:

Ce parere aveti despre campania FREE Hugs?big grin

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, am o parere foarte buna, pentru ca e un gest foarte frumos, ce bine ar fi daca ne-am intelege bine unii cu altii mereu...happy

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Super dragut idea:X

kratos
| kratos a răspuns:

O parere foarte buna! Mai calmeaza oamenii ca multi sunt prea tristi si obositi sau suparati.

| oz a răspuns:

Mie imi place... dar nu cred ca a schimbat multe mentalitai... oamenii au probleme... o imbrtisare iar dupa 10 metri...au si uitat..."acaparati" de problemele de zi cu zi.

| c0rn3l1uss explică:

Bah alecslaughing...nu cred ca teo sau florinstraight face... s`ar apuca de dat free hugurilaughing)
nici macar nu mii pot imagina laughing)

| alexdop21 a răspuns:

Numai la mine sa nu vina cu Free Hugs ca si-o ia repede ala. Adica sa vina un barbat pe strada sa ma ia in brate? Direct la gay ma gandesc si il si pocnesc.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

E ceva frumos sa`mbratisezi oamenyy care se simt uytati de toti...love struck

| -=AleCS=- a răspuns:

Cea mai nasoala idee straight face ce rezolvi ca umbli pe strada si inbratisezi toate babele si toti mosii ca ce motiv? raised eyebrows eu unu daca ar vn la mine la-si lua la pietre... si nici tu nu cred ca ai fi de acord sa vn cineva sa iti dea big hug hug :-&
P. S (de ex teo sau florin) ii sti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu zic un lokuru happy
e foarte tare>big grinbig grin