| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea a 5a a twillightde Stephenie Mayer., si anume soarele de la miezul noptii?

6 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Este cea mai tare carte pe care am putut sa o citesc.

Am luat-o de la libraria Diverta si am dat pe ea 40 lei

Este foarteeeeee tare, mai ales ca am vazut si filmu pe net.

Cumparo si nu o sa regreti!

| Annie a răspuns:

Mi'a placut foarte mult de abia astept sa vad si filmul.Tu ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit cateva capitole, alea dupa net si sunt ok, mie imi place... chiar era nevoie de ceva si din perspectiva lui Edw :X
Sper sa termine cartea autoarea si pana la urma sa o si publice happy

| Igotbored a răspuns:

Ce carte pe blogul oficial nu scrie nimic?

| Igotbored a răspuns:

Scuze greseala mea nu am citit prea atenta

| Igotbored a răspuns:

Inca nu este o carte ci un manuscris nu o poti cumpara si eu iti zic sa nu o citesti pentru ca sunt doar cateva capitole care oricum se vor revizui si in plus o sa adauge si altele