| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care fac conturi false pentru a premia raspunsuri date de ei de pe contul principal?

https://www.tpu.ro/utilizator/abxflx/intrebari/

Acest cont este nou. Are 7 intrebari. Toate intrebarile l-au premiat pe CookieDog.

https://www.tpu.ro/utilizator/ablpsn

Acest cont la fel. 8 intrebari. Toate l-au premiat pe CookieDog.

https://www.tpu.ro/utilizator/aawiyc/intrebari/

21 de intrebari. Toate l-au premiat pe CookieDog.

Credeti in coincidente?

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta sa verifice admina, ea sa se pronunte

| Drimmero a răspuns:

O intreaga adunatura de nebuni site-ul asta, dar totusi, viata sociala pe cand?

| troleibuz explică (pentru Drimmero):

Ce cauti aici atunci?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Tu esti cel normal? toti suntem buni de internet nu doar uni, sa nu facem discriminare si asa e la moda sa fim political correct

| troleibuz explică (pentru RAY):

Nu este deloc normal. Imi zice ca sunt bolnav mintal fara sa vina cu argumente. Imi zice ca nu am viata sociala cand el sta pe cateva chaturi discord toata ziua.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere proasta despre clonagii, este absolut zero sens sa faca cineva o clona, vrei sa zici ceva zi de la userul curent.
Clonele se fac doar in razboi, de exemplu a abuzat un moderator, nu s-a facut dreptate si vrei sa-i dai in cap, acolo da, ca e normal sau nu, asta e altceva. Dar acolo omu zice cine este, nu se ascunde.

Fara dovezi nu se poate spune ca cineva este clona, nu conteaza stilul, avatarul si altele, avatarul se poate lua unu de la altul, sau de pe alt forum.
Nu conteaza ca a fost premiat de 50 ori cineva, daca raspunde bine, poate fi premiat si de 70 ori si acei 70 de initiatori de intrebari considera asta. Exista oameni care dau raspunsuri bune ce se pot generaliza, acolo se iau premieri.
Adica unde treaba e obiectiva, nu subiectiva, adica unde nu pot fi 4 pareri corecte ci doar una singura.

E complicat sa iti dai seama care e clona sau nu. De aia moderatorii nu suspenda pe banuieli in general.
Pedepsele merg pe concret, insulte, injuraturi, misto-uri mai agresive.

| OldSoul a răspuns:

Frectie cu spirt la picior de lemn.
Nu te ajuta cu nimic fundele.

| Sofer a răspuns:

Coincidenta sau nu. Dar sunt răspunsuri foarte bune.

| Emma30555 a răspuns:

De ce ar face cineva asta? Adică cred ca e posibil dar oamenii ăștia înseamnă că nu au ce face și trăiesc în lumea lor. Un cont fals care își da singur fundita, e tot fals, deci care e satisfacția celui ce face asta!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti ala bolnav ca nu stii sa votezi si sa apreciezi raspunsurile sale muncite si gandite
Acesti useri au apreciat ca le-a rezolvat problema, esti invidios? De ce sa fie o coincidenta? Chiar nu ai mai vazut conturi care sa puna 50+ intrebari si sa dea toate fundele aceleiasi persoane? Ce e anormal? Bolnavule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba? laughing

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt multe. M-am plictisit eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Dubioase descoperiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă,deci după ce am putut să văd azi aici, pot să jur că nu m-ar mai mira dac-ar fi să aflu într-o zi că pe site-ul ăsta sunt doar o mână de oameni cu nu ştiu câte conturi fiecare.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Sa trimit la admina sau sa il las sa se joace?

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Aici nu mă bag. laughing
Decizia îţi aparţine.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Parca imi e mila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Atunci lasă-l.Simplu.

| troleibuz explică (pentru troleibuz):

Nu vreau sa ii iau bucuria. Dar mi se pare foarte nesimtit sa-mi vorbeasca mie despre regulament cand nu il incalc cu nimic in timp ce el face din astea

| EntertainYou a răspuns (pentru troleibuz):

"Dar mi se pare foarte nesimtit sa-mi vorbeasca mie despre regulament" - ho, ho, ho, cati din astia mi-au aratat ei mie stiind sa linga corespunzator admina din perioada 2017-2018. Cand era o tipa Camelia n-avea nicio treaba ca tu aveai dreptate. Erau unii care aveau priza directa la ea. Era suficient doar sa zica ca tu aveai inainte contul X, Y, fara nicio verificare/corelare, te suspendau si asa, n-aveai nici macar IP la fel. Daca cineva zicea ca tu esti urat si rau, asa trebuia sa fie. Daca te raporta atunci era suficient. Nu conteaza ca erau ei niste janghine de useri si ca tu te aparai cu dovezi. Cate abuzuri nu se faceau atunci era caz de tribunal. De altfel, i-am si amenintat cu asta. Dupa aia au scos-o pe tipa aia de la Contact/administratie.

| troleibuz explică (pentru EntertainYou):

Povestea cineva ca aproape o agatase pe acea Camelia prin e-mailuri. Nu parea credibil.

| troleibuz explică:

CookieDog nu crezi ca erai mai destept daca nu schimbai numele la doua dintre conturi?

| troleibuz explică (pentru troleibuz):

Incearca sa nu te mai dai de gol cu fiecare miscare. Daca iti pasa asa mult.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns:

De ce sunt eu acolo?
Cookie mi-a raspuns la intrebari si i-am dat findita, ca o merita.
Cookie imi este simpatic, tu nu.
Tu vrei sa te certi degeaba toata ziua
Te voi spune moderatorilor.

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Esti foarte activ pentru un cont fals. Nu iti scapa nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Amuzant ca ati aparut pe site amandoi in acelasi timp laughing

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine amandoi? Trolebuz a aparut si mi-a raspuns am aparut amandoi.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Oamenii spun de tine ca esti cont fals. Daca eu sunt cnt fals tu ce esti? Cont si mai fals eu vad ca esti aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Tu ai aparut la 5 minute dupa ce mi-a votat raspunsul de mai sus Cookie laughing Hai gata cu vrajeala

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Esti foarte implicat pentru un cont cu nici 50 de răspunsuri. Stii ce crede lumea.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vrajeala
El mi-a spus ca sunt intr-o postare de a lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

rolling on the floor

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Si tu ai aparut repede la datorie

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Nu sunt cont fals
Maine imi sterg contul, railor, sunti cei mai rai de aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Știm toți de ce îl ștergi rolling on the floor

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este sora raizing sa va bata cu puteri hippi

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Ai putea macar sa incerci sa fii mai putin evident

,, De la CookieDog
Sâmbătă, 04 Iulie 2020, 11:37 pm
Omule, esti cu capul?
Asta nu justifica de ce este "eronat", pentru ca nu este eronat, lmfao, este o opinie si o realitate.

Nu vrei sa incep ca userul "raizing" sa scriu frenetic? Sa zici ca-s pe marijuana?

Chiar nu imi pasa daca tu zici ca sunt serios sau nu, eu sunt aici pentru a raspunde intrebarilor oamenilor, este strict problema ta daca nu intelegi ce fac, cui ma adresez si ce scriu.
Cel mai bun prieten''

acum 2 minute | PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru Nevermore):
Declară răspunsul câştigător
Nu este sora raizing sa va bata cu puteri hippi

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

CookieDog acum ma pui pe ganduri cu fixatia ta pentru raizing. Tu esti si ala?

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Imi este simpatica raizing, dar nu este online

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

De ce ai sters raspunsul in care îl laudai pe cookiedog la cealaltă intrebare? Vezi ca am screenshot la tot. Nu imi place sa acuz fara dovezi ca voi