| spy777 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care s-au lasat de fumat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bravo lor!

| mona a răspuns:

Tot respectul pentru ei...

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Nici o parere, e problema lor ce-i priveste in mod direct.

| YingYang a răspuns:

Bravo lor frate! nu ne mai intoxic pe noi nefumatorii.

| drogh a răspuns:

Daca au reusit, inseamna ca au avut ambitie si ca vor sa isi mareasca viata mai mult si sa mai protejeze cat a mai ramas din plamanii lor ceva sanatos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna pentru ca s-au lasat, o parere proasta pentru ca s-au apucat.

| MiruD a răspuns:

O parere foarte buna. Sunt niste oameni cu initiativa care au avut puterea sa scape de acest drog.
Bravo!

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Oameni cu multă ambiția, cărora le-a venit mintea la cap. happy Respect pentru ei!

| GottaBeYou a răspuns:

Adevarati invingatori. Respect.

| marius129 a răspuns:

Sunt niste oameni extraordinari. Tot respectul pentru ei. Au dovedit ca au vointa sa se lase de drogul care mananca sanatatea, durata de viata si banii.