| Ruxandra15 a întrebat:

Ce parere aveti despre cel mai bun liceu din Brasov(Andrei Saguna)?

7 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Parerea mea este ca sunt impotriva.

| Ruxandra15 explică (pentru Titanos):

Impotriva unui liceu? Hai ca nu inteleg ce poti avea cu un liceu.

| Titanos a răspuns (pentru Ruxandra15):

Posibil

| OnuOnulică a răspuns:

Îți dai seamă că dacă e cel mai bun e logic să ai o părere bună, nu?
Atâta timp cât nu e țigani ( pardon, rromi ) faci o alegere bună.

| Ruxandra15 explică (pentru OnuOnulică):

Pai da dar am tot auzit persoane care se muta de acolo fiindca notele se iau pe bani ca sa participi la o olimpiada trebuie sa platesti etc.Nu prea cred fiindca toti care termina la Saguna iau bacul din prima

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ruxandra15):

Sfatul meu e să nu mai asculți gura lumii.Gura lumi nu o astupă nici pământu.

| Ruxandra15 explică (pentru OnuOnulică):

Si vobeam cu mama de al doilea liceu (Mesota) ca acolo si in ultima saptamana ti se predata. Bine eu fac Germana deci Mesota e singurul care are asa ceva dar totusi ultima medie e 8.88 iar eu am 9.90 deci nu prea vad ce sa caut acolo.