| Volsaire a întrebat:

Ce parere aveti despre chilotii tanga la baieti?happy

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Ceee?:O
Oribiiiiiil.

| MrAlex a răspuns:

Eu unul nu accept si nu doresc asa ceva big grin
esti prea gay cu parere de rau ca spun asta daca porti asa ceva happy

| Ella3133 a răspuns:

Sunt masuri si pentru baieti?rolling on the floor
oricum, asta e urat straight face, eu nu asi iesi cu unu care poarta tanga never ever straight face

| whattt a răspuns:

Eu sunt baiat si port de 4 ani si ma simt foarte bine, doar nimeni nu vede ce am sub pantaloni, e ok

| anonima1995 a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu as iesi cu un baiat care poarta tanga. Mi se pare prea gay, fara suparare. Desigur, fiecare e liber sa poarte ce vrea, dar pe un baiat chilotii tanga nu il face sexy, ci un mare ciudat.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonima1995):

Dar ai iesi cu unul care poarte bikini? rolling on the floor