| alexandru0995 a întrebat:

Ce parere aveti despre chrisler 300c din 2011 vreau sa imi achizitionez unul si nu stiu asa multe despre el ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca nu detin un chrisler 300c sfatul meu este sa citesti tot ce se poate pe forumurile de masini din strainatate cautand dupa acest model. Apoi trebuie sa fii atent de unde ai putea cumpara piese si la ce preturi ma refer la piesele uzuale cum sunt consumabilele. Nu te arunca asa dupa cat este masina de frumoasa sau cat pare de tare, asa nu-ti para rau apoi!
Dupa toate acestea fa un test drive cu ea du-o la un mecanic bun sau reprezentata pentru verificari amanuntite si abia apoi bate palma cu proprietarul.