| veronica_7940 a întrebat:

Ce parere aveti despre deodorantul Dove? Ce beneficii cautati atunci cand il achizitionati?

2 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Nu prea imi place acest deodorant deoarece desi ma spalam in fiecare dimineata si apoi ma dadeam cu el, nu se observa vreo diferenta (cu sau fara deodoarnt) poate putin parfum doar puti. n schimb sunt extrem de multumita de Rexona.

| DrViorel a răspuns:

E bun datorita ph si laptelui din continut, dar la anumite persoana le usuca pielea, de asemenea este mai bun nu lasa urme pe haine, cat despre rexona draga Bogdana, lasa urme de iti vine sa tragi o fuga pana la fabrica rexona si sa torni benzina pe ea si dai fo.iei o camasa noua sa o porti la o sedinta si ti se umple toata de la renumitul si (,, rexona nu lasa urme pe haine ca alte deodorante" asa arata si in reclame dar cel putin la mine am incercat tot ce se putea de la rexona si lasa urme, deci eu recomand Adidas, lady Speed stick sau alte produs. O zi buna iti doresc.