| nikol_8225 a întrebat:

Ce parere aveti despre divorturile mondene? Ce credeti Pepe se va impaca cu Oana(Zavoreanu)? Care credeti ca sunt adevaratele motive pentru care s-au despertit cei doi?(PEPE&ZAVORANCA)Ce parere aveti, cu cine ar trebui sa stea Irina Columbeanu cu Monica sau cu Irinel? Credeti ca Oana Zavoranu spera sa se mai impace cu Pepe? Credeti ca Zavornca il iubeste pe Pepe? Credeti ca la inselat? Sau la mintit? Astept raspunsuri...

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu ma intereseaza chestiile astea, mi se pare destul de urat ca oamenii se bucura intr-un fel daca se intampla ceva in viata vedetelor, se bucura deoarece mai au subiecte de discutii...urat.sunt oameni si ei, faptul ca aceste lucruri sunt date in presa si indelung discutate la tv si de catre oameni amplifica durerea, ca sigur nu e placut sa divortezi.papa

| lola a răspuns:

Ce parere am? Tiganie.Mai nou o ora de stiri este numai despre Oana si Pepe sau Columbenii.Si apoi apar la diferite emisiuni si se parasc unu pe altu. Oameni plictisiti.

| vlad_1897 a răspuns:

In mod normal chestiile astea nu se fac in public(decat daca vrei sa arati ca ai 2 neuroni si aia decedati). Oricum ca sa nu fiu rau, chestiile astea erau de asteptat sa se intample, mai devreme sau mai tarziu(monica-18 ani si irinel-peste 40) (zavoranu-deplasata mintal si pepe-cam inconstient; nu prea stia(presupun) in ce se baga).