| Mamamare a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiune Neata cu Razvan si Dani?:X:X:X
Mie imi place foarte mult emisiunea[love struck]
La voi?

Răspuns Câştigător
| Rosalie_9695 a răspuns:

Imi place o urmaresc de fiecare data cand am timp dar cred ca Daniela Crudu strica toata emisiunea big grin

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place foarte mult, o urmaresc mereu.

| BlueBird a răspuns:

Emisiunea e cea mai tare. mai ales cand ine varul de la giurgeni happy

| christabell a răspuns:

Sa-ti spun sincer, am facut eforturi destul de serioase sa o urmaresc si nu am reusit pentru ca am ajuns la un stadiu avansat de enervare si a trebuit sa renunt.

| Independent a răspuns:

Interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult laughingdar tot mai tare e " In gura presei "...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata cu razvan si dani si in gura persei sunt cele mai tari emisiuni

| xAL a răspuns:

E super ok emisiunea...