| AlexiAle94 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea cu zahar?

Răspuns Câştigător
| elisa39 a răspuns:

Epilarea cu zahăr este la fel de dureroasă ca şi cea cu ceară. Vei avea nevoie de timp pentru a pregăti amestecul şi de multă atenţie în timpul procedurii, deoarece amestecul fierbinte este şi periculos. Chiar şi aşa, procedura îţi va garanta o piele fină pentru mai multe săptămâni. Cele mai multe femei care folosesc epilarea cu zahăr, preferă să o folosească pentru picioare, alte zone fiind de obicei mai sensibile.

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
La saloane are succes si este foarte populara si de efect, acasa nu prea...
Te pup, pa pa! :*

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Wtf