| anusha a întrebat:

Ce parere aveti despre eurovision de anul asta?

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Mie mi-au placut melodiile Around around, save their life si playing with fire.

6 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Nu a fost cine stie ce. Niciodata nu o sa avem sansa sa castigam la Eurovision daca o sa fie asa in fiecare an. Nici macar o melodie nu m-a impresionat asa incat sa sper ca macar o sa fim printre primii trei la Oslo. O dezamagire totala; iar de la Paula Seling ma asteptam la mult mai mult!

| T30D0RA a răspuns:

Nu mă interesează!

| Hombre a răspuns:

Dezamagit.Cativa concurenti parca aveau prezentare la circ. Piesele ce sa mai spun, varza.

| ramona_4785 a răspuns:

Sincer nu prea imi place melodia care ne reprezinta si parca pieselau fost cam slabute in comparatie cu anul trecut; totusi mi-ar fi placut daca ne reprezenta altcineva de genu:Lora &flame
sau Dalma.

Paula Seling e o miorlaitawinking cu asta am spus tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost, foarte prost. daca ala a fost cantat.waiting. of! of! of! groaznic.

laudele mele paulei. fara ea, eram de rasu` tuturor big grin