| 230295 a întrebat:

Ce parere aveti despre fanotome si etc...credeti ca exista asa ceva?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie, poate or exista sau sunt doar fenomene paranormale cand se mai aude o creanga sau o usa scartaind din cauza vantului.

| LiK3 a răspuns:

Logic.ca nu

| MarianWLF a răspuns:

Eu cred chiar eu am privit una stiu ca multa lume nu ma crede dar eu stiu ce am vazut.
Un prieten de-al meu care le are cu spiritele mi-a zis
-Daca chiar vrei sa vezi una doresteti din toata inima
Si asa s-a intamplat dar cand s-a uitat la mine nu puteam sa misc sa clipesc sau sa vorbesc si pulsul mi-a crescut enorm. Dupa incident nu am putut sa vorbesc 30 de minute nu puteam sa scot un cuvant chiar m-am speriat.Acum e treaba ta daca ma crezi sau nu multe persoane nu mau crezut inclusiv parintii.

| 230295 explică (pentru MarianWLF):

De ce nu te-as crede:* offff...nasol sa treci prin asa cevastraight facebrrrr

| Picipuu a răspuns:

Eu pesonal cred ca exista.Insa sunt mai pasnice de felul lor oh go on

| Denisseq a răspuns:

Pai eu cred ca exista dar avand in vedere ca unchiul meu a simtit-o pe pielea lui ( a vazut o umbra care a deschis usa si a aprins lumina era si varamea de fata ). nu stiu dar cred ca exista

| andreeaandreea123 a răspuns:

Nu cred ca exista, si daca cuiva i s-a parut ceva de genul ca a scirtiit o usa, sau ceva... mai degraba este o iluzie in subconstientul nostru. E clar ca este doar parerea mea.