| maddy_3344 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care nasc la 16 ani?

Răspuns Câştigător
| 12xxxx34 a răspuns:

Nu le condamn...nimeni nu are dreptul asta...straight facestraight face
imi pare rau pentru ele...pentru k pur si simplu si.au irosit viata atunci cand nici macar nu au inceput. o...
dar asta e... vor fi niste persoane mature, poate chiar prea mature...happyhappy

26 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

O parere foarte proasta deorece ele nici liceul nu l-au terminat si nu sunt independente financiar. Copil cu copil!

| oz a răspuns:

Pacalite.folosite.aruncate.

| cyufulyky a răspuns:

Nu au fost crescute cu o educatie atatd e buna incat sa stie sa se protejeze... ori le-au placut mult ...si asta a fost alegerea lor...nu stiu ce sa zic... oricum nimeni nu are dreptul sa le judece...

| ellene a răspuns:

"nu regreti o clipa ce ai facut o viata, insa regreti o viata ce ai facut o clipa"... o stiu de la o mama de 17 ani. Nu le condamn...cred doar ca ele sunt mai ghinioniste decat multe altele.

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu am o parere deloc buna despre aceste fete.

| Danutz_8401 a răspuns:

Sincer sa fiu nu am o parere buna da nici una rea...sincer cunosc o fata...prietenba cu mine care a nascut la 15 ani si 2 luni...de asta ce mai zicilaughingacum are 16 ani si cateva luni si are baietel de 1 an si putinbig grin

| liliana83 a răspuns:

Nu ar fi problema mea, daca in viata se greseste (din greseli se invata)poate e o invatare de minte si pentru ea. nu imi pot da cu parerea ca si eu cunosc pe cineva care a nascut la 17 ani si e o mama buna. dar sa stiti fetelor, copii nu se cresc cu aer asa ca daca nu critic va dau un sfat, sa fiti atente. ca nu orice zboara se mananca.happy

| glamorous girl a răspuns:

O parere foarte proasta.vai de capul lorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal nu am intalnit asa ceva...am auzit numai...asa am ajuns oare? copii sa nasca copii? oricum nu e de ras ci de plans daca asa am ajuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai proasta femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nar fi o idee grozava sa nasti la 16 ani.Nu sunt de acord si este si ilegal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam devreme nu
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este, nuar fi bine pentru ele in trecut si in vitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere foarte proasta nu sie sa se protejeze sun curv. care vor pul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea tinere macar, la 20 ani dar nu la 16 ani,dar este frumos sa ai copii, este un dar de la dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea tinere macar, la 20 ani dar nu la 16 ani, dar este frumos sa ai copii, este un dar de la dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Laura am 17 ani si am o fetita d 11 luni, chiar nu inteleg dc aveti o parere asa proasta despre fetele care fac copii de la varsta asta, nu trebuie sa ma judecati, nu sunt curva (cum cred unii), nimeni nu poate sti ce este in sufletul meu, regret faptul ca nu am avut copilarie, ca nu m-am distrat indeajuns, dar nu regret ca am aduso pe lume pe ea...inainte sa sp ceva puneti-va in locul meu 5 min, dar nu veti intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DOAMNE. Cum sa nasca la 16 ani?
Pai inseamna ca e mama lui copil. Cum ar fi copil cu copil
Nuuu. Eu am 32 de ani si am o fata din fata bloculi care are 12 ani si a nascut de ce nimeni nu stie.si nu a vrut sa il dea afara.
Dar in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Swnt kurve parerea mea

| ralucitha a răspuns:

Si eu sunt mama si am 17 ani si un pic am un baetel de 3 luni si suth foarthe fericitha am si baiathul cu care l-am facut langa mine si ma ajutha extrem de mult daca ai norocul sa ai prietenul langa tine nu e ceva greu pe o parthe imi pare rau ca nu am puputh sa-mi traesc viata dar cand ma uit la baetel nu mai imi pare rau nu le mai condamnati pe fetele care fac copii de la 16 ani

| ralucitha a răspuns:

Si eu sunt mama si am 17 ani si un pic am un baetel de 3 luni si suth foarthe fericitha am si baiathul cu care l-am facut langa mine si ma ajutha extrem de mult daca ai norocul sa ai prietenul langa tine nu e ceva greu pe o parthe imi pare rau ca nu am puputh sa-mi traesc viata dar cand ma uit la baetel nu mai imi pare rau nu le mai condamnati pe fetele care fac copii de la 16 ani

| danutzadana a răspuns:

Teraba lor

cand iubesti cu adevarat nu e nici o prb

doar sa te iubesca si cel cu care l-ai facut pe bebe

dragostea nu are varsta ...sunt mama la 20 de ani care ii nasc si ii las la camine una de 16 nu cred ca ar face asa ceva

| pustiuefs a răspuns:

Se mai intampla sa facem si greseli in viata... chiar daca nu e bine sa ai un copil la varsta asta, totusi sa nu condamnam aceste fete... sa incercam sa le ajutam... asa cum putem, moral... material, ca intr-adevar nu sunt indepentente financiar... parerea mea

| liudacika123 a răspuns:

Nici nu stiu ce sa va spun. daca sincer eu tot am 15ani si sunt gravida... de loc nu inteleg oamenii care spun ca suntt proaste aceste fete. de ce le vb cu asa un rau/ sunt persoane care le plac copiii sunt care le place dragostea etc... asaca nu-i chestia in asta

| Andreeaskumpika20 a răspuns:

Apropo am zece ani si am la tara o fata ca a nascut la 12 ani nici macar nu era la liceu si avea si un frate de 5 ani.pacat foarte pacat