| Bubu a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu tatuaj?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde de povestea din spatele tatuajului. Daca si l-au facut doar sa fie pe trend e aiurea. Daca chiar are o poveste tatuajul e destul de okhappy

| Zâmbărici a răspuns:

Ce parere sa am? Si eu vreau sa imi fac pe la 18 ani unu micut care sa insemne ceva foarte important pentru mine.Eu am modelul in gand dar cand voi fi majora parintii imi dau acordul.Nu am nimic impotriva tatuajelor mie chiar imi plac iar fetele care si-l fac bravo lor ca rezista la atata durere.laughing

| Roxy a răspuns:

Pff:X
Pai si eu vreau sa imi fac un tatuaj. sau poate doua, sau trei depinde, si o sa mi-l fac si sa stiu ca ma uraste toata lumea dupa aceeahappy
Lumea eticheteaza oameni cu tatuaje ca find "nespalati","scarbosi","inculuti" sau cine stie ce fel de insulte aiurea si lucrul asta ma scoate din sariteangry
Eu am o parere buna despre fetele care au tatuaje si nu ma refer doar la un tatuaj micut si dragut ci si la cele care sunt pline de tatuaje...fiecare tatuaj are o poveste:X
Take Care!:*

| bOse a răspuns:

Sunt "dure"

| ForbiddenLove a răspuns:

Mie nu mi-ar placea sa imi fac tatuaj. Mi se par prea baietoase.Mai ales daca ai peste tot pe piele numai tatuajelaughing. Daca mi-as face, mi-as tatua doar unu care sa fie semnificativ si micut happy

| Fetita a răspuns:

Nu-mi plac tatuajele, nu mi-au placut niciodata nici la fete si nici la baieti. Mi se par scarboase si nu sunt nici sanatoase pentru piele.

| MonicutZZa a răspuns:

Sunt ok atata timp cat nu exagereza cu tatuajele. Ceva dragut, mic, cu o semnificatie aparte e foarte cool, nu de-alea enorme si super urate, fetele care-si fac astfel de tatuaje isi pierd feminitatea. Eu am multe idei de tatuaje (nu imagini, doar sa scriu happy ), dar cel mai mult mi-ar placea un pierce. Oricum, mai am de asteptat pana sa-mi pot face unul oh go on.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Eu am o prietena care si-a facut unul de curand. E micut, colorat(flori de cires). Genul asta de tatuaj mi se pare dragut, insa daca se merge mai departe...deja nu-mi mai placehappy

| JjJjH9 a răspuns:

Nu ador tatuajele nici la baieti, nici la fete. in primul rand alegand sa faci un tatuaj, risti sa inhati o boala de sange sau de piele, in al doilea rand nu consider ca se priveste atat de frumos o fata cu un tatuaj. mult mai bine se priveste o fata naturala, firava spre deosebire de una care este tatuata. parerea mea este ca tatuajele nu sunt binevenite fetelor.

| love_1617 a răspuns:

Depinde cate tatuaje si ce fel de tatuaje!

| dhraqull a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre baietii cu tatuaj, niste teribilisti domnle'.

| KaTaLyN a răspuns:

Jmekere smug mai ales cele care au tribal sau ceva asemanator aproape de fund big grin