| Nicoleta1621 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu tatuaje?

7 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Am o părere nu foarte bună de cele permanente, într-adevăr pot deveni foarte urâte în timp.Totuşi am o părere împărţită despre cele temporare, se duc în timp, în plus îţi împlineşti capriciul de a avea un tatuaj.
Baftă!

| KimBianca a răspuns:

Mie imi plac tatuajele! nu prea ma omor dupa cele colorate, dar in general imi plac... dar nici pe tot corpul I don't want to see. eu una mai am de asteptat cateva luni sa fac 18 ani si sa`mi fac unul micuts love struck

| RawrLexa a răspuns:

Niste destrabalate, care nu vor purta o rochie nicioadata fara vreo jena, na, intr-un cadru select.
La batranetee...vor fi catalogate altfel, sau pe buna dreptate.happy
Acum conteaza unde. daca pui pe mainii, va fi oribiil!

| Yosii a răspuns:

laughing mie una imi cam plac... da nu de alea exagerate oh go on

| Nicoleta1621 explică (pentru Yosii):

De parerea asta sunt si eu alea finute si mici imi plac:X

| Elenaaa23 a răspuns:

Nu am nimic impotriva atat timp cat nu sunt exagerate.
Tatuajele de genul aripi mari pe spate sau pe antebrat ma deranjeaza si nu arata foarte bine la o rochie de seara.Doar imagineza-ti cum ar arata o fata cu o rochie lunga eleganta fara bretele si cu un tatuj imens pe spate(arata ca naiba).
Tatuajele micute si aplicate undeva nu foarte la vedere sun ok.
Mie mereu mi-au placut tatuajele gen trei stelute undeva la glezna sau tatuje mai mici si mai finute, nu stiu,...
Dar acum nu trebuie sa judecam pe cineva dupa tatuajul pe care il are nu-i asa?