| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele fitoase?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Prin actiunile si comportamentul lor vor sa para interesante, desi nu resusesc! Ele se cred superioare, dar au uitat ca toti suntem egali...Prin fitele lor denota imaturiate, nu castiga respectu celor din jur asa cum si-ar dori...

| abubusd a răspuns:

Imi plac cele care sunt fitoase, dar au un motiv sa fie (arata super bine, au gust, se ingrijesc, petrec mult timp aranjandu-se) dar cele care pur si simplu sunt fitoase pentru ca au bani si/sau prieteni bogati - aka pitipoance ma fac sa apreciez si mai mult prima categorie... hahaha

| Smiiilee a răspuns:

Nu-mi plac :X

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Nu-mi plac deloc nu ar trebui sa se creada superiore toti suntem egali.

| Andraanda a răspuns:

Lee uraaasscc x_x.Mai ales aleea care se cred cine nu sunt laughing

| ElHombre2000 a răspuns:

Cretine fara cultura!

| SweetAndDead a răspuns:

Nu le suport!

| Valentin008 a răspuns:

Una proasta ele se cred buricul pamantului chiar daca nu stiu carte deloc, ce buna ar fi lumea fara fete fitoase, cauta si ele un prost sa le faca toate poftele