| TheOriginalUser:) a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele inaltehee heeca minelaughingbaieti voua va plac fetele >inalte:?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fetele inalte sunt ok atata timp cat sunt destul de multi baieti mai inalti decat elebig grin.

| Ana a răspuns:

Este bine sa fi inalt, ai mai multe avantaje.

| User a răspuns:

Depinde si cat de inalte...

| gabryel a răspuns:

Imi plac dar pentru o relatie de scurta durata, pentru ceva serios prefer una de inaltimea mea pana in 1. 60

| simona_6231 a răspuns:

Si eu sunt inalta 1. 78happy, inainte ma simteam super aiurea din cauza inaltimi... dar am devenit model dintr`o intamplare si acum ma simt mandra de inaltimea meahee hee.

| ZeroBarat1 a răspuns:

In general imi plac fetele inalte, altfel arat cu o fata inalta pe langa mine decat cu una de 1. 50, dar la inaltimea mea pot alege orice fata,(1. 90).

| curios_3782 a răspuns:

Imi plac fffffffff mult fetele inaltelove struckxxx, dar atata timp cat nu sunt mai inalte decat mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 68tongue