| TheOriginalUser:) a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele inaltehappy? ca minelaughingbaieti voua va plac fetele >inalte:?

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

1. 68 nu inseamna sa fii inalta. Ca sa fii inalta trebuie sa ai peste 1. 70. Dar si eu am aceiasi inaltime si ma distrez, chiar daca ma simt pitica.

Despre fetele inalte nu am nicio parere atata timp cat nu sunt fitoase si increzute.

| Malvina24 a răspuns:

Eu am 1. 73 si uneori ma simt foarte inalta alteori ma bucur ca sunt asa inalta(e trasatura de familie-era bizar daca as fi fost scunda, avand in vedere parintii mei)

| TheOriginalUser:) explică:

1. 68 iti zice cevahappy?

| tremurici a răspuns:

Sa nu fie mai mare ca mne...ca mnahee heem-as simti pitichee hee

| taurus a răspuns:

Imi plac fetele inlte dar nu cele foarte inaltelaughing