| IrinaAniri a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele si baietii emo?

11 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ratati.

| funxoxo a răspuns:

Pai eu zic sa nu ii criticati.Ei au parerea ca nu ii intelege nimeni si de fapt emo vine de la emotiv.Ei pentru ca nu ii intelege nimeni recurg la gesturi neintelese(se taie,.). Practic si eu am fost putin emo pentru ca aveam senzatia ca nu am pe nimeni pe lume si ca totul e degeaba, ca traiesc degeaba, apoi am cunoscut un baiat(actualul meu iubit) care m-a scos din acea stare si m-a facut sa vad lucrurile altfel, sa fiu obtimista sa traiesc. Mergem prin oras mai face glume e super. Si acum la randul meu dau sfaturi pentru ca am trecut prin asta si nu ascund acest lucru.

fundita?

| DonAnonymius a răspuns:

Mi se par de neînţeles.Nu văd rostul de a fi aşa.Aş vrea să treacă acest trend.

| IuliaCx a răspuns:

Pai...acum e la moda sa fi emo...nu stiu dc thinking conteaza doar daca te simti tu bine in stilul asta emo.
Funda?

| nesuferit a răspuns:

Rar am onoarea sa vad unu.
Ultima data cand am intalnit unu eram rupt de beat, l-am pus sa cante o manea la chitara deo avea in dotarea. SI nu m-a refuzat cand i-am aratat pumnalu.
ERA adorabil laughing)

| elenaaarion a răspuns:

Niste dezaxati... i-as impusca!

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu stiu, fiecare cu stilul lui. Stilul emo mi se pare un pic cam timid nu stiu. Mie nu imi place dar gusturile nu se discuta! big grin

| JohnnyWest a răspuns (pentru CrimiNNaLBoy):

Da aici sa stii ca ai dreptate cu gusturile nu se discuta, de aceea exista si o vorba = nu poti sa te caci in gusturile omului dar poti sa te caci in gura lui sa ii schimbi gustul

| Stein a răspuns:

Fitze...numai hainele sunt de ei

| Cita a răspuns:

Păi,niște ciudați.
Trăiesc doar în lumea lor.Nu că, nu au pe nimeni, le este frică de realitate.

| DarkBlood32 a răspuns:

Fite,aere si basini. straight face