| aditzuca a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul avatar?

Răspuns Câştigător
| maitreyi a răspuns:

Oribil, mi-am pierdut timpul vizionandu-l

18 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Deci e fenomenal.adica mie una imi place foarte mult. dar am altele care le prefer:X.

| daniDeeDee a răspuns:

E in TOP10 preferatele mele.hee hee

| c0rn3l1uss a răspuns:

Pana acum nu l`am vazut. big grin
Astazi cred ca il downloadez.
Sper sa fi aparut si DVDrip.

:]

| diana a răspuns:

Imi place foarte mult.Este interesant.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Mi s-a parut deosebit:d`fata de ce a fost in ultimul timp, te duce intr-o alta lume''laughing

| Crs a răspuns:

Un film foarte frumos cu o poveste foarte captivanta. Mi-a placut foarte mult.

| StilSanatos a răspuns:

Super, am vazut doar inceputul o sa-l vizionez cat de curand

| IO.oanaa <3 a răspuns:

E exceptional filmul love struck
Il ador. Dupa ce l'am vazut am ramas masca. Pur si simplu perfect happy

| Oktavian a răspuns:

E super!

| Psycho a răspuns:

L'am vazut week'ul trecut.am fos tin cluj in iulius mall si l'am avzut 3D. a fost ok.am fost "fascinata"[ca sa zic asa]c-a fost primul film 3D pe care l-am vazut. dar nu pot sa zic ca a fost genial.adica nah... e ok filmul.doar ca mie'mi plac horror'urile. dar fiecare cu gusturile si cu parerile luihee hee

| hrdcore a răspuns:

Bun

| naviDIabLO a răspuns:

Un film epic. Poveste frumoasa, sfarsit frumos.

| Lavy_4392 a răspuns:

My love:Xunul din preferatele mele:X

un film care merita vazutwinking

| BambOO_8402 a răspuns:

Mie nu mi-l place. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My favorite :X
deci e perfect orce actiune din film ma capturat in totalitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul anului 2009 mi-a placut foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ieri am fost la avatar si l-am vazut 3D este super tare merita vazut.

| cosmaletzu a răspuns:

Foarte tare