| ღღШаТеНкАღღ a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "TITANIC"?

9 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Oh Doamne.Eu l-am vazut de 6 ori.Si nu am plans decat a6-a oara.In rest deloc.Este cel mai tare ever.Deci m-am emotionat intr-un hal.Si ecranizarea este foarte buna. Vrei sa il vezi? Daca da chiar iti recomand.Bafta.Sper ca te-am ajutatwinking.

| Dιєиυтzα a răspuns:

O parere buna

| Hopeees a răspuns:

TITANIC este cel mai minunat film ever!love struck
Actorii sunt superbi mai ales Leonardo care estee preaa adorabil puppy dog eyes
Si fata e foarte, foarte dragutalove struck

Povestea lor de dragoste este un adevarat exemplu de o iubire vesnicalove struck
Prea emotionant!puppy dog eyes

| denylov3 a răspuns:

Supeeerrrrbb:-xx

| Georgi2011 a răspuns:

Este un film superb care ilustreaza o poveste de dragoste minunata ceea ce este foarte emotionant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte sad, dar super

| ღღШаТеНкАღღ explică:

Super a fost)))*