| ChristianAthletikتايلور a întrebat:

Ce parere aveti despre Florin Salam? Se accepta orice fel de raspuns cu injuraturi sau fara.Raspundeti multi.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Un manelist grasut! Probabil cu multi bani si cu o voce exceptionala! Pacat ca nu canta altfel de muzica!

14 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cel mai tare manelar pe sistem turbo se stie! Sex ora la viteza se stie! A, stai ma ca e Salamlaughing Pai. se sa zicthinking Un mic Mozarelli Mozart.

| Marii a răspuns:

Il urasc! Daca l-as prinde pe strada l-as omora. happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Die salam, die!

| VodkaCoca a răspuns:

Nu ascult manele, dar la un chef/petrecere merg ceva manele, si sincer imi place cum canta are voce, happy

| cockie_green a răspuns:

Wtf?!?!?!?! il urasc daca las prinde las baga cu capul in wc si as trage apa ...pe urma il las sa il calce masinabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| :X:X a răspuns:

Canta extraordinar nu vedeti ce voce are?:Sunde mai gasesti tu voce de asta?
cred ca nicaieri cant f frumos si sarmanul laughing i-a mutit nevastasad

| notperfect a răspuns:

Mie imi plac manelele dar da-l dracu pe florin salam mie una nu-mi place deloc cum canta... ce sa zic. Fiecare are parerea lui big grin

| ines a răspuns:

Are voce buna

| no_5867 a răspuns:

Cocalar happy... e ff nasol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place. Ok nu suport manelele dar ce canta el nu pot suporta de loc. Adica daca e vb de Copilul de Aur hai ca zic ca merge ca timpu are voce si e si dragut dar daca e vb de salam iti zic din toata inima : da mai tare si inchidewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf?!?!?!?! il urasc... o avea el voce buna pentru voi da pentru mine`e nulaughing!
Eu una nu-l suport p el si nici mel lui! Nu ascult manelee

| delisha_5380 a răspuns:

Un rrom

| lory_8987 a răspuns:

Urasc manelele dupa parerea mea e un mare handicapat care sa trezit dimineata cu ideea ca vrea sa cante dar nu prea ia reusit nimic