| amancer19 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Frica de Intuneric"?

Răspuns Câştigător
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Este ceva normal tuturor ni s-a intamplat mai devreme sau mai tarziu e ca o ''boala'' ce se face in copilarie.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, e frica de necunoscut...
Frica de... ceea ce nu vezi happy
Eu unul prefer noaptea decat ziua,sunt mult mai relaxat noaptea, se aude totul mai clar, mai lin. sunt un 'liliac' ce pot spune, ma pot concentra mai bine noaptea langa o ceasca de cafeahappy si mie imi era cand eram mai mic frica de intuneric. ma tot speriau ai mei, din cauza asta eram speriat pana pe la 13 14 ani si nu vroiam sa stau singur noaptea pe strazi, si altele.
Insa o data cu varsta, intelegi mai multe lucrurihappy

| BestStudio a răspuns:

E ca varsatul de vand vine o perioada si nul mai ai dar uneori revine si dispare de tot imediat. Daca tie frica nu-i nimic asculta o muzica si inchide-te intro camera intunecoasa.Astfel reti un vers din muzica si il spui in gand cand treci printr-o camera intunecoasa.