| Tania25 a întrebat:

Ce parere aveti despre fumat?

Răspuns Câştigător
| BubbleShoot a răspuns:

Nu este ok sa fumezi pentru ca iti stica sanatatea si banii laughing eu consider ca nu te ajuta cu nimic..nu te linisteste e doar impresia ta..cred big grin deci nu te apuca de acest viciu!

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu caut sa ma las laughing nu sunt bune de nimic, doar de fite. avand in vede cat costa un pachet amu de tigari.Vai si amar.

| Nero a răspuns:

Iti pierzi viata si banii degeaba.E o mare porcarie prin care iti faci rau singur doar pentru niste momente de euforie

| mimiwewem a răspuns:

O pierdere de timp, te scurge de bani, de sănătate.

| Dariusuu a răspuns:

O naivitate, sunt persoane care nu fumează şi rămân şi cu banii şi cu sănătatea!
Mă opresc aici să nu nasc vreun conflict.

| PedoBarbie a răspuns:

N-am părere. E tare într-un fel. Fiecare face ce vrea cu corpul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proastă.

| AdelinuKozma a răspuns:

Subiectul meu preferat tongue.
Am 12 ani si pretenul mea m-a sfatui sa fumez si eu si de atunci tot fumez.Si in prima luna simteam foarte tare ca obosesc si ma dor plamani (Atunci nu faceam sport ). Asa ca m-am dus la volei de performanta si dupa o luna nu am mai simtit nimic. Iti recomand sa nu fumezi deoarece apar "chestiile" pe parcurs :tusitul, durerile, oboselile, devii ametit si eu chiar am si vomitat odata laughing.

| sooox a răspuns:

Fumezii dacă vrei, nimeni nu te obligă. De multe ori lumea fumează deoarece sunt triștii și singuri.winking :*