| Anonimow a întrebat:

Ce parere aveti despre genul de baiat care nu prea iese el prin cluburi,desi are simtul umorului, este cu bun simt, genul care asculta muzica pentru mesaj ( in nici un caz manele....doar daca e cazul la vreo petrecere pentru ca nu poti sa asculti hip hop cand toti se distreaza p manele), nu fumeaza/drogheaza, cu bautul destul de rar mai ales ca e sportiv. Fundabig grin...a da si are cv care il supara si care nu il lasa sa se comporte cum ar vrea de fapt si din cauza asta nu mai are nici prietenii pe care ii avea odata.El e cam singur asa(noroc ca are prietena care este totul pentru el).

Răspuns Câştigător
| LegionarulRoman a răspuns:

Foate bine. tine-o tot asa. daca toata lumea a innebunit, trebuie sa te iei si tu dupa ei? Eu n-am fost la club si nici n-o sa merg vreodata.Insa in parc, la o plimbare, intr-o excursie ..sigur o sa merg!

6 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Este un baiat bun si cuminte care stie ce vrea de la viata.Dar uneori pentru a nu isi pierde prietenii va trebuii sa mai mearga prin cluburi, cafenele sa se distreze alaturi de eiwinking. Daca baiatul avea prieteni adevarati, acestia nu il forteaza sa fumeze sau drogheze ci ii sunt alaturi si il sustin.Dar noroc ca are o iubita care tine locul unor prieteni care de fapt nu sunt.

| facepalmlol a răspuns:

Ce dragut din partea ta sa ni te descrii aici.
Cred ca nu-ti mai incapi in piele de bucurie ca nu esti ca majoritatea, nu? Asa ca te-ai gandit sa iti evidentiezi calitatile pe TPU!

| Anonimow explică (pentru facepalmlol):

De fapt este exact opusul....sunt cam singuratic asa intelegi u? gen petrec mult timp in casa plictisinduma...Mrg eu nu vreau decat pererihappy

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Prefer vodka decat unu cuminte, ala cand ai incredere in el atunci te lasa;-j

| facepalmlol a răspuns (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Sa aduc si-o tuiculita?

| jasminedenissamaria a răspuns:

Eu am o parere foarte buna pentru ca asta inseamna ca este un baiat bun si cuminte care nu are anturaje cum sunt cei din ziua de azi! Nu uita de funda!happy