| Ganduri albe a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele scond - hand?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Mi se par periculoase din punct de vedere al igienei, nu se stie niciodata cand contactezi o boala dermatologica.

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu prea imi plac.eu clar nu imi cumpar haine de acolo. Poate am eu fite in cap, dar eu imi iau haine doar de la mall si locuri de genu'laughing

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea cumpar de la second, dar unele persoane spun ca materialul din haine e mai bun ca cele din magazinele mai scumpe. Nu am o parere rea, dar nu ma prea dau in vant dupa asa ceva.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu`mi cumpar haine de la SH
dar n0am nimic impotriva celor care cumpara

| RainBow_2697 a răspuns:

Mmm da.
nu sunt si pro, nici contra haine second-hand.
as minti daca as spune ca nu imi plac.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Idem RainBow; D

| madautzaxD a răspuns:

Sunt proaste