| Fashionista10 a întrebat:

Ce parere aveti despre insta, snap, Facebook?

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Pierdere de timp.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... fiecare cu functiile sale specifice.
Snap-ul cam inutil parerea mea, dar... sunt doar niste aplicatii, ca toate celelalte.

| Simpatic a răspuns:

Niste gaselnite gandite sa se faca bani cu ele de catre dezvoltatori, fondatori etc pentru restul utilizatorilor pot fi sau nu utile.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Insta e ok, pozitiv. Snap nu știu, mă depășește. Facebook, ew.

| VoidEternal a răspuns:

33% din fetele cu conturi pe platformele de socializare spun că au o părere mai proasta despre ele decât înainte. Adică una din trei. Dacă ai puterea și tăria de caracter de a nu avea pe cont pe niciuna din ele o să fii cu atât mai fericita. Discuția e ampla și are ramificații extrem de complexe dar literalmente nu exista niciun avantaj să îți pierzi vremea cu ele.

| just4ubr2015 a răspuns:

Facebook e ok insta e pentru cocalari si snap nu are nici un sens

| alexia0809 a răspuns:

Facebook nu.
Insta si snap sunt misto