| DAC a întrebat:

Ce parere aveti despre invatatul in exces?
Adica, inteleg si eu ca bacul si admiterea la facultate sunt foarte importante, dar sa inveti in fiecare zi, fara sa iesi din casa, doar la scoala si inapoi?

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

E foarte stresant straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare o idee buna. Daca esti destept(a) iti imparti timpul pentru tot ce ai nevoie Succes!

| Voidwithin a răspuns:

Creierul are nevoie si de pauza, daca inveti cum spui tu in cateva luni te tampesti.

| passispass a răspuns:

E o prostie asta. iti poti face timp pentru amandoua.

O parere foarte proasta.

Te separi complet de lumea de afara daca stai numai in casa.

Cand vei iesi, vei avea un comportament ciudat fata de ceilalti.

Asa vor observa ei comportamentul tau, dar tie ti se va parea normal.

E ceva gen esti tinut in lesa acasa, dar cand scapi faci prapad.