| bebe a întrebat:

Ce parere aveti despre iubire?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iubirea e redata fidel in versurile :
"Iubirea e un cantec,
Ce multi il canta des,
Dar nu pentu toti are,
Acelasi inteles. "

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Scuze :
" Dar nu pentru toti are, "

kratos
| kratos a răspuns:

Este aerul nostru big grin tongue

| Emeraude a răspuns:

Iubirea...multi o confunda cu sentimentul de atractie fizica. E un sentiment inaltator, nu stiu, nu cred ca are vreo definite exacta.Fiecare simte in felul sau, percepem diferit sentimentele, intensitatea lor...

| Ruxyana a răspuns:

In momentulde fata pentru me iubirea este o tarfawinking

| Artemiss a răspuns:

Iubirea este un lucru esential in viata...nu poti trai fara iubire...toti oamenii iubesc ceva...fie familie, prieteni, o anumita persoana, frumosul, banii sau pe propria lor persoana...Nu cred ca exista persoana care sa nu cunoasca iubirea... cel mai frumos sentiment, forta ce te ridica, ce te coboara...
Cand iubesti pe cineva cu adevarat o viata il porti in suflet, il vrei langa tine mereu, vrei sa ii fii alaturi, in fiecare minut ai vrea sa ii auzi glasul, sa il simti aproape, ti-ai da viata pentru ea, ti-ai da fericirea ca sa fie ea fericita...
Si bine zis ca nu orice se poate numi iubire... iubirea e o arta si nu toti sunt artisti...majoritatea sunt actori si se mint si pe ei ...nu orice obsesie se poate numi iubire... iubirea se zideste in timp... minut cu minut se adauga cate o caramida ceea ce o face la un momendat indestructibila... iubirea te apara si iti da putere...

| AndutzaAndu a răspuns:

Iubirea cred eu este cel mai frumos sentiment din cate exista.

| vykkusor a răspuns:

Iubirea este cel mai frumos sentiment, dar care provoaca multa durere si suferinta...

| metonst54 a răspuns:

Iubirea e pura chimie laughing

| elseva5lei a răspuns:

Iubirea este primul lucru capabil sa schimbe total viata unei persoane de la o clipa a alta.Sentiment care vine in galop si dispare in varful picioarelor.tongue Iubirea este spatiul si timpul masurate cu inima. Iubirea se naste cu un suras, creste cu un sarut, si se termina cu o lacrima.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa fie reprezentant avon? In prima campanie la suma de 130 lei primiti perle de bronzat, in cea de-a 2-a campanie primiti doua produse skin so soft daca aveti comanda de 170 lei, daca aveti de 220 lei primiti un parfum perceive iar la comanda de 270lei un ceas. Primiti 25% discount si livrare gratuita.

| bebe explică:

Pentru crissu92:ai mare dreptate

| miky_1817 a răspuns:

Depinde la ce fel de iubire te referi, iubirea in general este un lucru frumos care iti da o stare de bine, daca nu te simti bine iubind mai bine te retragi...