| sensibilosu a întrebat:

Ce parere aveti despre justin bieber

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

E dragut, intr'adevar. Imi place cum canta intr'adevar. Lasand la o parte faptul ca inca are vocea cam prea subtire, nu vi se pare? Are noroc ca arata bine, e dragut, si e promovat de Usher... dar e foarte penibil! Cum sa te duci sa'i ceri prietenia Rihannei? Copilu' ala e tampit? Inteleg ca se viseaza casatorit cu Selena Gomez, dar de aici pana la Rihanna mai e mult... Copile, maturizeaza'te!
Take carepeace sign

19 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Un papagal big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

E un ratathee hee

| Frogie a răspuns:

Promovat de Usher, acum el catiga o groaza de bani de pe urma lui pentru ca toate fetitele sunt indragostie de el, nicidecum de muzica lui. Nu cred ca e talentat, doar da bine pe sticla la fel ca multe alte vedete. Crede-ma ca daca ar fi fost un urat care sa-i cante melodiile, nici nu aparea la tv. Deci, aspectul fizic il face sa aiba asa mult succes. Ca voce nici macar nu are! happy

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Eeeeeeeeeeee ffffffffffoooooooooooaaaaarrrrteeeeeee dragut :*:*:* si canta bineee

| Adelinesmile a răspuns:

Ii preferatu` meu love struck Il ador. ii asa de dulce [ are un zambet love struck ] si canta superb. mie imi place foarte mult love struck

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Poponar... si nu ma refer la inclinatiile sexuale. E o tarfa masculina, o tarfa in muzica.

| anytha13 a răspuns:

Doamneee! Il ador pe tipul asta love strucklove strucklove struck
Imi vine sa sparg ecranu cand ma uit la poze cu el. e prea love strucklove strucklove struck!

| Dede_1899 a răspuns:

VAII DOAMNE.toate fetele il vad doar pe justin bieber ...zau asa. are voce bunisoara dar de cand a devenit vedeta toate is pe el. Daca nu era presupun ca trecea lumea pe langa el ca pe langa gutza in America.

| RoxiutzaRux a răspuns:

E supppppperhappylove struck

| naviDIabLO a răspuns:

Un handicapat

| BeatriceKnowles a răspuns:

E foarte frumosssss:X sh canta... bine:X:X:X: uni. baieti spun ca are voce de gay... dar nu-i adev.winking :X:X:X au ciuda pe el. :X e adorabil justin:X

| BeatriceKnowles a răspuns:

:X:X:XX: E super :X:X:X: sh e Superrrrrrrrrr frumossssss"X

| mariohardy a răspuns:

Il detest e cel mai bou om din lume cel mai gay si cel mai prost il detest la fel cum ii detest pe manelisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu toate. Este dragut, canta bine este talentatttt `! :X SI fitsssos :d Si ce aveti mah cu el? Va e ciuuuda big grinPai normal ca de cand a devenit vedeta ca daca nu devenea nu mai il stia nimeni god!laughing Peace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos baiat din lume il ador pur si simplu e un dulcekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador e cel mai dragut baiat:X
e ff frumos :X:X

| Lile@... a răspuns:

Si mie imi place :http://www.youtube.com/watch?v=CHVhwcOg6y8 asta este videoclipul meu preferat

| x3Lizz a răspuns:

That boy is sooooo sweet. i luv his hair, his eyes, his lips, his voice, his clothes:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:::::::*:*:*

| dia_1653 a răspuns:

Extrem de dragut :X:X:X:X:X:X... Zambetu lui la fel! iar cum canta!:X:X:X: nu mai am cuvinte!