| ella_5669 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin bieber? Eu il detest.:-&

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Mie una imi place de elhee hee e dragut si pana la urma are voce.[adica stie sa cantewinking]

| Диана a răspuns:

Me too

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Am aceeasi parere ca a ta. Este un pusti care crede ca este cel mai faimos si cel mai frumos din lume. Doamne, de unde atatea fite pe el?

| Georgiana2905 a răspuns:

Fiecare cu placerile lui. Nu la toti trebuie sa le placa ceea ce iti place tie. In acelasi timp, eu ador Lara Fabian dar sunt destule persoane care nu o agreaza.

| icegirl96 a răspuns:

Si eu oh go on;-& e prea fitosoh go on si multe alteleoh go on

| Ionutzz97 a răspuns:

Il urasc

| Freak_6887 a răspuns:

Bleeeah:-& il urasc :-&

| biscu_3726 a răspuns:

Il besk mollthh da toooottttttt!

| biscu_3726 a răspuns:

Si app...de unde stiti voi ca e fitsos?

| Lilly_9906 a răspuns:

Ciudat straight face de ce il detesti? Eu una il iubesc!