| me_6767 a întrebat:

Ce parere aveti despre laurentiu duta?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Mi se pare un tanar talentat, chiar foarte talentat modest si echilibrat, o voce pe care o stiu de cand era micut, oricum are melodii frumoase cu versuri la fel.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E un tanar talentat pe care l-am apreciat de cand a aparut la tv.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie nu imi place de el big grinbig grinbig grin

| kh1ss a răspuns:

Nu-mi place :d

| beba a răspuns:

Mie sincer nu imi place de el delocwinkingNo offense

| Teardrop:] a răspuns:

Mie imi place.:X

| Vyio a răspuns:

Mi-a placut de el de la inceputurile 3se si am ramas fana si dupa destramarea trupei. E dragut, talentat, cu o voce superba si are o familie foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere are el despre mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un tip fff dragut, pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Eu una am o parere buna, profesional vorbind, despre Laurentiu, doar a scos hituri dupa hituri (si nu numai pentru 3SE) dar sincer mi se pare cam plin de el cateodata happy din ce vad la TV pentru ca nu il cunosc personal.

2. Cum ii puteti da cuiva nefolositor sau stupid daca zice ca nu ii place o persoana... mi se pare absurd ...pe bune. (e vorba de rasp lui kh1ss).
Ti-ai dorit o parere sincera sau doar vroiai sa auzi lucruri bune despre el? happy
Eu vreau sa aud un raspuns sincerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de faptul ca e foarte frumos, are si o voce frumoasa, compune piese care ajung la inimile noastre ale fanilor, este si modest, cred ca are toate calitatile pe care le-ar putea avea un om simplu, un visator.

| onuțadeea a răspuns:

E preferatul meu din 3 sud-est. mai ales ca sunt o fana inraita a acestei trupe. sincer nu mai pot dupa el. sa stii ca, chiar l-as pupa daca l-as vedea. si stiu foarte bine ca lui ii place foarte mult sa primeasca pupici de la fanii lui. ca l-a intrebat cineva care este primul lucru pe care si-ar dori sa-l primeasca de la fani si el a raspuns "un pupic".