| PunkBuster a întrebat:

Ce parere aveti despre League of Legends? Merita jucat?

6 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns:

L-am jucat putin si m-am plictisit chiar daca esti fanul jocurilor strategice te vei plictisi grafica este slaba si se repesta aceleasi lucruri

| alexutzu1230 a răspuns (pentru JustSolutions):

Ai tu probleme cu placa video poate. Că grafica e foarte buna!

| TheMetal a răspuns:

E un *** mult prea animat si usor. se joaca toti copchii care au un creier cat o nuca. daca vrei un joc tare joaca-te dota. costa warcrafturile cam mult dar se rezolva cu 80 de lei amandoua. dupa ce ai cumparat warcraft iti downloadezi garena sau joci pe battle net si gata treaba

| Yleana a răspuns:

Este cel mai tare joc RTS RPG! Daca tu crezi ca grafica nu e buna, inseamna ca ai probleme cu placa video! Nu pot sa cred ca a putut fii cineva atat de destept incat sa creeze un joc minunat ca LOL! (parerea meawinking )

| AndyKramarik a răspuns:

Categoric!

| gagautza1234 a răspuns:

Este un joc de strategie super, nu ii crede pe ceilalti, este un joc super, iar, grafica acum este mai super decat in 2013
+ca se va baga o noua mapa