| CristinaNegrutu a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul de Informatica Grigore Moisil din Iasi? Stiti cumva daca este necesara uniforma?

13 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Da... am o prietena care a intrat la Moisil si cand s`a inscris a vazut intr-un pliant uniforma laughing care e cam urata parerea ei. E verde din cate am inteles laughing.
E ok liceul, chiar se face carte happy

| Memories a răspuns:

Necesara sa o cumperi dalaughing da nu prea o port si nu comenteaza nimenilaughing)

| Memories a răspuns:

@annyluv e albastra uniformawinking

| Vero1 a răspuns:

Si eu am intrat la moisil. Uniforma e albastra si trebuie cumparata, ca de purtat, mai vedem noi la toamna.

| Condurache_Andreea_1998 a răspuns:

Hei.ce profile sunt? mate-info intensiv ce? ...sau nap ns mersi :*

| AriRa a răspuns:

Si eu am intrat tot la germana.V-ati facut deja uniformele? si dca raspunsul este da...
unde? si ati mai facut si inainte germana?

| AriRa a răspuns:

Imi poti da si mie numarul? mie nu mi s-a dat nici un pliant cand am fost si m-am inscris.

| SorinMihai a răspuns:

Si eu am intrat, si sunt la germana. Cat despre uniforma, habar nu am de unde sa o iau laughing) Vreo idee?

| PinkPopsicle a răspuns:

Si eu am intrat la Moisil big grinD cine stie poate o sa fim in aceeasi clasa. eu sunt la germana

| CristinaNegrutu explică:

Am intrat la Grigore Moisil. S-ar putea sa fim colegi de la toamna happy

| CristinaNegrutu explică:

Da, asa e. Cand m-am inscris mi s-a dat un pliant cu uniforma si numarul si numele unui croitor pe el. Pe croitor il cheama Galben Adrian si are atelierul undeva prin cartierul Frumoasa.

| Aly_4476 a răspuns:

Din cate am auzit ori iti faci uniforma la vreun croitor cel il stii ori iti faci la croitorul lor
am intrat si eu aici la engleza

| andrushka14 a răspuns:

Si eu am intrat la grigore moisil tot la germana.