| AnneKitten a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul I.L.Caragiale,Bucuresti? Am auzit niste opinii cum ca ar fi liceu plin de fitosi si copii de bani gata dar si cum ca ar fi militarie. Vreau si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Paul_Sima_1993 a răspuns:

Buna eu sincer vreau sa dau la caragiale anul acesta multi imi spun ca sunt fitosi pe acolo insa eu am cunostinte care imi zic ca nu este un liceu de fite cu se spune si cred nimic din ce se spune nu este adevarat

1 răspuns: