| SofiTaMai a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? Sincer.Nu ma supar!

Răspuns Câştigător
| EuCeaANiumanui a răspuns:

Esti o fata de dreaba,frumoasa, amabila cu toti, si cea mai buna prietena a mea nubig grin

8 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai daca nu te cunoastem ce parere vrei sa avem rolling on the floor?

| Siracuzia a răspuns:

Buna seara! Nu te cunosc prea bine, esti noua pe aici se pare, dar daca te-as cunoaste sunt sigura ca as avea o parere buna despre tine! Pari o persoana de treaba!

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Frumoasa happy cred
Sufletista
Darnica
Toleranta
Talentata
Vesela

si lista poate continuahee hee

| Bratzz a răspuns:

Ca esti un USER al TPU ca si mine si multi altii happy

| Rayzzor a răspuns:

Nu te cunosc dar stiu ca esti tare\m/!

| EuElyEla99 a răspuns:

Nu avem cum sa ne dam cu parerea deoarece nu te cunoastem "inca" (adica am pus intre ghilimelele de rigoare pentru ca nu te cunoastem nici acum si nici nu te vom cunoaste)... daca vrei ca cineva sa iti zca cum te considera (frumoasa,urata,grasa,slaba, strmba, dreapta etc) trebuie sa ne dai macar o poza cu tine sa ne dam si noi seama

| MLSS a răspuns:

Nu t cunthinking

| MissLoca a răspuns:

Te cunosc de undeva?