| Adde396 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica din ziua de azi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele sunt faine altele de prost gust.

| VadTot a răspuns:

Muzica din ziua de azi hmm. este precum vremurile care le traim hmm!

| Shining5 a răspuns:

Imi place foarte mult eu ascult numai rap si hh. de ce? pentru ca in ele te regasesti,zic tot ce au pe suflet zic adevaru pur,ce se intampla in ziua de azi etc. Cel putin eu decat sa o ascult pe ragusita de inna mai bine ascult Haarp Cord, Nimeni Altu paraziti vescan. :D
Imi place melodia aia cu Laurentiu Duta - Shining Heart;;) aia ce mai ascult, ascult seara cand ma gandesc la fata pe care o plac :))

Uite asculta
http://www.trilulilu.ro/muzica-hip-hop/haarp-cord-3-30-cu-deliric1-1

| Thunderstruck a răspuns (pentru Shining5):

Esti barbat sau femeie? Inteleg, noi toti avem sentimente, dar numai homosexualii si le exprima pe site-urile de genul asta. Oricum, chiar daca muzica pe care o asculti nu e cea mai buna, nu e nici cea mai rea, adica (,) cum ai zis si tu, ina e praf dar rau de tot...Ma rog,de vescan, nimeni altu, haarp cord nu am auzit, dar de parazitii mai vorbesc mucosii din fata bloculuilaughing. Iti dau un sfat de viitor, numai veni pe internet sa iti spui sentimentele ( tu fiind baiat ), o sa te considere lumea gay...(eu nu zic ca esti, de fapt nici nu are cum daca placi o fata, dar nu e bine daca ma intelegi, nu o zic din rautate) happy