| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere aveti despre noile telefoane Samsung galaxy s8 si s8+?
Sunt ok dupa parerea mea dar cam lipseste butonul de "HOME" happy

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Butonul Home nu lipeste doar ca numai e un buton fizic. Mi se pare o idee buna renuntarea la butonul fizic, e un pas inainte.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Intruder19):

Da...oricum eu numai Samsung am avut deci sunt multumit de aceasta firma..am avut un s4...de cand s-a lansat.dar l-am scapat din mana si i-am spart display-ul..si nu am dorit sa-l repar deoarece ma costa foarte mult.dar sunt rezistente.

| Dante_Ianis_1980 a răspuns:

Sincer sa iti spun nu cam merita sa iti iei Samsung galaxy s8 si s8+ Deoarece are doar camera mai buna si e mai rotunjit.Nu vad nimic in plus la el doar camera si e mai rotunjit

| IonutSiAtat92 explică (pentru Dante_Ianis_1980):

Tot mai frumos este un s7 edge nu? happy