| Unique a întrebat:

Ce parere aveti despre? o fata bruneta, cu ochii negri, un corp frumos, cuminte(sentimental intr-o relatie), cu simtul umorului, tupeista, frumoasa, dulce, cu gropitza, cu un zambet cald, prietenoasa, ambitioasa, intelectuala si rea de gura? este personalitatea mea ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Esti perfecta!winking

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Draguta si de treaba happy.

| Pho3nix a răspuns:

Esti super.tongue

| Zâmbărici a răspuns:

Dar tu de obicei esti asa de modesta?happy

| Glamour612 a răspuns:

Ahh aproape PERFECTA.Hmmthinking totusi... ori esti cuminte, ori tupeista si rea de gura? Eu as sterge cuminte mai bine sa fi tupeista decat miloagahee hee!

Răspuns utilizator avertizat
| 4LeafCloves a răspuns:

De ce întrebi?

| Motivation2020 a răspuns:

Sincer te-as invita in oras:p

| ionutz_7058 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti parerea mea este sa ne intalnim ca sa iti raspund la intrebaresmugwinking