| ღNuTzAღ a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care asculta muzica rap?love struck >:"

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți cataloga omul după muzica care o ascultă.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Ehm,depinde ce rap asculti dala vulgar? sau laughing dala strain:d
Eu ascult dala vulgar, si pe strada si oriune as fi happy

| ღNuTzAღ explică (pentru Liviu):

Pai si eu tot de ala vulgar tongue

| Liviu a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Te iau de sotie, ce zicilaughing?

| ღNuTzAღ explică (pentru Liviu):

rolling on the floor neee, mersi de propunere big grin

| ChildishDevil a răspuns:

Un om nu se poate plasa intr-o categorie doar dupa genul` de muzica pe care il asculta...iti trebuie rabdare si timp sa descoperi o persoana in adevaratul` sens al cuvantului!

| BogdanBUG a răspuns:

O parere buna.Cum a zis si Childish, nu poti judeca dupa genul de muzica(doar in cazul in care asculta manele, atunci merita injurat).Eu unul sunt mai atras de fetele ce asculta rap, in general cu fetele ce asculta manele sau alte genuri mai tampite de melodii nici nu discut.