| ralucaaadobre8 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care fumeaza?
astept pareri

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca e ok

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scarbos, nu as saruta niciodata o fumatoare, mai bine dau niste limbi la o scrumiera

| T0T a răspuns:

Aceeași părere pe care o am și despre un băiat care fumează, adică niciuna, fiecare face ce vrea atâta timp cât nu deranjează pe alții.

| RainmakerX a răspuns:

Sanatatea lor, problema lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu am nimic cu nimeni dar fumatul nu cred ca sta bine la o fata. Nici la baieti dar na zic si eu. Nemai vorbind ca nu e sanatos, ele cred ca e cool. Unii se apuca de fumat pentru ca sunt in "depresie" si considera ca fumatul le va ajuta, dar sa nu uitam ca e aproape ca un drog. Altele se apuca din cauza ca e cool. Toti spun ca sunt fete care fumeaza si sunt ok si ..toate cele dar cum ar fi: ce parere ai avea de cineva care ia droguri? Ca nu e intreg la minte. Asa si cu ele: odata ce fumeaza, nu poti spune ca sunt foarte ok. Plus mai e si greu sa te lasi. Nu am nimic cu nimeni, repet, imi spun doar parerea.
Ps: stiai ca primul om care a inventat tigarile, a murit de la o boala de plamani? Succes, sper ca te-am ajutat si nu o lua in nume de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" O sa stie tot ce arata a feminin " broken heart
" Si sanatatea " sad

Bafta devil big grin

| NoRegretsxx a răspuns:

Smh, so much hate...fiecare face ce vrea, iar daca tu vrei sa fumezi, e fix treaba ta!

| Ciumpi35 a răspuns:

BossDeeBoss

| 7octombrie a răspuns:

De preferabil ar fi sa fie nefumatoare.

| Caddy14 a răspuns:

Nu judeca un om dupa aparente.Cunosc multe fete care fumeaza si sunt foarte Ok, dar si invers.

| Irina3pouzeltov a răspuns:

Pai trage pe gura si scoate pe nas. Ce parere as putea sa am?winking

| LoloAntinase a răspuns:

Atata timp cat se comporta bine nu trebuie sa iti faci griji de niste chestii care nu tine de voi