| Tsukuyomi6 a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni care nu consuma niciodata alcool?

10 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu cred ca am nicio parere despre ei, dar ii apreciez. Mi se pare calumea ca nu se lasa manjiti de viciul asta.

| darrio2007 a răspuns:

La fel ca despre cei care nu fumează.

| RAY a răspuns:

Pregatiti de intrarea in rai oricand la orice ora, nici eu nu consum alcool decat rar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio parere, la fel cum nu am nici despre cei care nu au mancat niciodata spanac, sau despre cei care nu au mancat niciodata ananas sau despre cei care nu au mancat niciodata mamaliga

| Drimmero a răspuns:

Fiecare cu ce-i place, eu consum pe la ocazii, nu imi place sa beau mereu. Nu am o parere rea despre cei care nu consuma deloc, mai bine pentru ei!

| Doub a răspuns:

Idk, nicio părere. Fiecare face ce vrea cu viaţa lui.

| alexandrualind a răspuns:

Sunt preferatii mei.

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaCherescu a răspuns:

Am aproape 18 ani și nu am consumat niciodată alcool. Și consider că sunt o persoană normală.
Deci, nu este nicio diferență între cei care nu consumă alcool și cei care consumă. Ține de dorința fiecăruia.
Părerea mea.

| darrio2007 a răspuns (pentru BiancaCherescu):

Vei avea timp.La 18 ani inca nu ti-ai trait viata.