| Cduncfujndf a întrebat:

Ce părere aveți despre Pall Mall? Multe persoane, au zis că au gust de carton, dar eu nu cred că sunt bune.

Răspuns Câştigător
| M13 a răspuns:

Mie mi se pare ca doar tigarile Pall Mall cu bila au gustul ala de carton si nu le suport deloc pe acelea, in schimb Pall Mall negru sunt unele dintre tigarile mele preferate

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand fumez n-am putut sa le sufar. Daca eram nevoit sa iau luam cu click sa nu simt gustul ala infundat. Parerea mea e ca Pall Mall e un brand naspa.

| Cduncfujndf explică (pentru anonim_4396):

Eu am început să le fumez acum vreo 2 ani jumate, pe atunci erau printre cele mai fumate țigări mai ales printre cei de vârsta mea. Am fumat decât 3 luni și m-am lăsat. După ceva timp m-am apucat iar de fumat și acum fumez de 1 an și aproximativ 4 luni. Iar de vreo 2-3 luni am început să aud de la mai multe persoane că nu sunt bune, că sunt pentru săraci, că au gust de carton și cum de pot să fumez așa ceva.
Știu că sunt mai tari, dar mie una chiar îmi plac. Și prietena mea cea mai bună zice că sunt bune. Dar alte persoane se miră cum putem fuma " cartonul " ăla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Pai daca tie iti plac asta e important, nu fumezi ce fumeaza lumea laughing. Eu fumez Marlboro Xl Touch, pe un timp fumam Marlboro gold si nu fuma nici dracu din alea, deci daca tie iti plac fumeaza in continuare.

| Cduncfujndf explică (pentru anonim_4396):

Sincer am încercat multe feluri de țigări, dar la Pall Mall negru și Marlboro am rămas. Mai fumez și Pall Mall albastru, Winston, Winchester, Kent. Am încercat chiar și LM, însă de Pall Mall negru, nu mă pot despărți.
Deși aș vrea să încerc și alte țigări puțin mai slabe, totuși având în vedere că sunt fată și am 15 ani, țigările slime nu îmi plac. Așa că o să îmi cumpăr o țigare electronică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Eu am 20 si fumez de la 15, am incercat toate brandurile, cel mai mult am fumat dunhill blue si ce sa vezi, acum nu-mi mi place si m-am dat pe Marlboro touch. Ar fi de preferat sa te lasi, daca nu vrei/poti, incearca sa fumezi putin(nu stiu daca fumezi mult) eu la 15 ani fumam foarte putin. Si fumeaza tigari slabe gen dunhill evoque de 4 mg.