| Carolina1972 a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele pentru memorie? Gen memo plus, credeti ca sunt bune sau nu? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu sunt bune pentru memorie, dar te ajută să te concentrezi mai bine

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Recomand pastilele pentru memorie cebrium. Da, dpmdv îşi merită banii cu toate că au un pret mai ridicat.

| Andreeush a răspuns:

Sora mea lua memo+ și nu sa plâns de ele.

| Tian44 a răspuns:

ORICE medicament/pastila e drog punct

| VasileDumitrescu a răspuns:

Toate suplimentele de genul se numesc nootropice. Memo plus este un complex foarte slab de nootropice, cu efecte insesizabile la marea majoritate.

Iti recomand Mind Lab Pro, un complex de suplimente performante.

Citeste mai multe aici https://nootropiceromania.com/......-pe-piata/